W

Fronty frezowane

Urządzasz nową kuchnię,a może przeprowadzasz remont? Potrzebujesz frontów frezowanych najwyższej jakości? Skorzystaj z usług Directors Cut, czyli specjalistów z dziedziny frezowania CNC, wycinania laserem oraz grawerowania. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie i szansa na rozwinięcie umiejętności. Chcesz dowiedzieć się jak to robimy?

FRONTY FREZOWANE

Fronty meblowe frezowane – wykorzystywane materiały

drewno

Drewno

Realizujemy projekty opierające się na każdym rodzaju drewna wskazanym przez klienta.

sklejka

Sklejka

Z powodzeniem frezujemy w sklejce, niezależnie od jej rodzaju czy grubości.

tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne

Frezowanie przeprowadzamy również w plexi, PCV i innych popularnych materiałach z tej kategorii.

płyta wiórowa

Płyta wiórowa

Frezowanie w płycie wiórowej to dla nas codzienność.

płyta MDF

Płyta MDF

Frezowany MDF często bywa częścią realizowanych projektów.

płyta OSB

Płyta OSB

 Jesteśmy przygotowani do realizacji projektu przy wykorzystaniu OSB.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie naszych frontów frezowanych?

Fronty meblowe na wymiar – maszynowa precyzja wykonania

Frezujemy w większości płyty meblarskie przy użyciu ploterów CNC o polu roboczym 3100×2100 mm. Użycie stołu podciśnieniowego utrzymuje płytę na miejscu i zapewnia dokładność i powtarzalność obróbki. Wszystkie elementy wykonane są z dużą precyzją, co ułatwia ich późniejszy montaż, a fronty meblowe są gotowe do użycia w stosunkowo krótkim czasie.

front butelkowy

Nie tylko fronty meblowe, czyli zrealizujemy każdy Twój projekt

Fronty frezowane produkujemy pod wymiar zgodny z projektem przekazanym nam przez klienta. Wykorzystujemy frezowanie CNC do wycinania frontów meblowych, frezowania otworów uchwytowych, kieszeni, nawiercania otworów pod zawiasy czy systemów szufladowych. Stawiamy na elastyczność naszych usług,  dlatego też po przeanalizowaniu bardziej nietypowego projektu, możemy podjąć się jego wykonania.

front biały

Frezowane fronty kuchenne – szybkość połączona z precyzją wykonania

Wycięcie wszystkich zaplanowanych kształtów i otworów odbywa się podczas jednej obróbki, co znacząco skraca czas pracy i realizacji zamówienia. Doskonale łączy się to z wysoką dostępnością materiałów, dzięki czemu projekt może ruszyć zaraz po ostatnich ustaleniach z klientem.

fron bordowy

Końcową fazą działań jest ekspresowa wysyłka możliwa za pośrednictwem współpracy ze sprawdzonymi spedytorami. Podsumowując: na każdym etapie projektu dbamy o szybkie, ale przy tym jakościowe wykonanie frontów meblowych. Dzięki temu klient może cieszyć się nimi niedługo po złożeniu zamówienia.

Gdzie fronty meblowe znajdą swoje zastosowanie?

Frezowane fronty kuchenne

Fronty frezowane najczęściej wykorzystywane są w kuchniach w stylu klasycznym, francuskim, angielskim czy rustykalny. Zadbaj o odpowiedni design tego pomieszczenia poprzez zastosowanie odpowiednich frontów meblowych. Realizujemy projekty bez ograniczeń względem wielkości czy planowanego do użycia drewna. Jedynym warunkiem jest dostarczenie projektu, bądź zamówienie go w naszej pracowni.

Fronty do szafy frezowane

Poszukujesz bardziej niestandardowej szafy. Wybierz rozwiązanie na bazie frontów frezowanych, które na zawsze odmieni wystrój i funkcjonalność danego pomieszczenia. Takie projekty najlepiej sprawdzą się w sypialni, garderobie lub przedpokoju, a domownicy zyskają dużo przestrzeni na przechowywanie dowolnych przedmiotów.

Fronty frezowane na wymiar

Twój projekt jest naprawdę “skrojony na miarę”? Mamy na to rozwiązanie. Jako Directors Cut z powodzeniem realizujemy prawdziwie oryginalne projekty, wspieramy również firmy usługowe, które potrzebują frontów frezowanych do swoich siedzib. Znakomicie odnajdujemy się także w branży hotelarskiej słynącej z ponadpodstawowych potrzeb w zakresie wyposażenia pokoi czy apartamentów.

FAQ

Z jakimi materiałami pracujemy?

Frezujemy fronty meblowe w drewnie, sklejce, płycie wiórowej, płycie MDF, płycie OSB.

Czy frezujemy tworzywa sztuczne?

Tak, frezujemy w takich tworzywach sztucznych, jak plexi, poliwęglan, PCV, czy HPL.

Ile wynosi termin realizacji projektu?

To zależy od poziomu skomplikowania i wielkości projektu, jednak realizacja trwa zazwyczaj maksymalnie do 14 dni roboczych od momentu rozpoczęcia prac.

Czy muszę samodzielnie dostarczyć materiały?

W żadnym wypadku, choć oczywiście istnieje taka opcja i możliwość realizacji projektu przy wykorzystaniu materiałów klienta.

Czy muszę dostarczyć własny projekt?

Nie jest to konieczne, choć preferowane. W razie jego braku możemy zaoferować jego stworzenie w naszej pracowni.

Skontaktuj się z nami    Shopping cart