W

Panele ażurowe

Panele ażurowe i ażurowe ścianki działowe są nowoczesnym i estetycznym rozwiązaniem pozwalającym dzielić przestrzenie mieszkalne i użytkowe. Nasze panele wykonujemy m.in. z laminowanej i barwionej w masie płycie MDF przy pomocy lasera CO2.

panele ażurowe

Panele ażurowe – materiały, w których wycinamy laserem

drewno

Drewno

Realizujemy projekty opierające się na każdym rodzaju drewna wskazanym przez klienta.

sklejka

Sklejka

Sklejka, niezależnie od jej rodzaju czy grubości, jest świetnym materiałem do wycinania laserem.

tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne

Lasera używamy także do cięcia plexi, PCV i innych popularnych tworzyw sztucznych.

płyta wiórowa

Płyta wiórowa

Cięcie laserem w płycie wiórowej to dla nas codzienność.

płyta MDF

Płyta MDF

Wycinany laserem MDF często bywa wykorzystywany w produkcji ażurowych ścianek działowych.

płyta OSB

Płyta OSB

 Jesteśmy przygotowani do realizacji projektu przy wykorzystaniu OSB.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie naszych paneli ażurowych?

Poznaj naszą ofertę cięcia laserem

Panele ażurowe to znakomity sposób na stworzenie designerskich przestrzeni mieszkalnych czy użytkowych, głównie dzięki ich przyciągającym uwagę bogatym zdobieniom. Polecanymi przez dekoratorów rozwiązaniami są np. ażurowe ścianki, bądź balustrady ażurowe będą świetnie pasować do większości domowych wystrojów. Są one zazwyczaj wykonywane z drewna lub tworzywa. To pozwala na dużą elastyczność pod kątem planowanych projektów. Jednakże dopasowanie kształtu lub wzoru płyt do własnych oczekiwań poprzez samodzielne cięcie może być problematyczne, zważywszy na skomplikowanie ażurowych zdobień. Ich dokładna obróbka jest niemal niemożliwa przy użyciu podstawowych narzędzi. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia naszej usługi cięcia laserem płyt ażurowych.

panel ażurowy 1

Ścianki, panele i balustrady ażurowe – jak wygląda proces cięcia?

Do tego zadania wykorzystujemy nowoczesną technologię laserową, która pozwala zachować maksymalną dokładność podczas wycinania, co przydaje się ściankach ażurowych. Do wygenerowania wiązki laserowej wykorzystywane są tuby wypełnione między innymi dwutlenkiem węgla. Cięcie laserem jest procesem rozdzielania i w większości przypadków nie wymaga dodatkowej obróbki końcowej. Laser poradzi sobie również z większością wymagających pod kątem wytrzymałości materiałów. Proces jest też szybki i nie wymaga godzin pracy przy maszynie. Zaprogramowany przez nas sprzęt automatycznie zostanie poprowadzony zgodnie z ustalonym wspólnie z klientem projektem. Dlatego też nie marnuj swojego czasu na własne cięcie, przekaż to zadanie profesjonalistom wyposażonym w odpowiednie narzędzia i doświadczenie! Sprawdź również nasze pozostałe usługi!

panel ażurowy

Ścianki ażurowe – cięcie laserowe dostępne w Bydgoszczy

Nasz zakład mieści się w Cielu pod Bydgoszczą. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak zlecenia przyjmujemy z wszystkich rejonów Polski. Jako firma dążymy do uniwersalności, o czym świadczy realizowanie zleceń indywidualnych na pojedyncze sztuki oraz produkcja wielkoseryjna. Zapraszamy do kontaktu!

panel ażurowy 2

Gdzie panele ażurowe znajdą swoje zastosowanie?

Ażurowe ścianki działowe

Panele ażurowe są często wykorzystywane do dzielenia otwartych przestrzeni mieszkań i domów. Dzięki zastosowaniu ścianek ażurowych w prosty sposób można oddzielić np. część jadalną pomieszczenia od kuchni.

Biura i gabinety

Panele ażurowe są idealnym rozwiązaniem jeśli szukasz niestandardowego i eleganckiego rozwiązania by oddzielić poczekalnię od reszty swojego biura lub gabinetu. Przede wszystkim stanowią istotny element wystroju wnętrza przykuwający uwagę odwiedzających Twoja firmę. Umożliwiają także zachowaniem intymnej atmosfery. 

Przestrzeń publiczna

Mogą posłużyć do wydzielenia części gastronomicznej podczas targów czy kongresów, ułatwić aranżację poczekalni i sal dla VIPów na lotniskach i dworcach czy być wykorzystane w centrach handlowych jako istotny element wystroju wnetrza.

FAQ

Z jakimi materiałami pracujemy?

Frezujemy fronty meblowe w drewnie, sklejce, płycie wiórowej, płycie MDF, płycie OSB.

Czy wycinamy panele z tworzyw sztucznych?

Tak, lasera używamy do cięcia takich tworzyw sztucznych, jak plexi, poliwęglan, PCV, czy HPL.

Ile wynosi termin realizacji projektu?

To zależy od poziomu skomplikowania i wielkości projektu, jednak realizacja trwa zazwyczaj maksymalnie do 14 dni roboczych od momentu rozpoczęcia prac.

Czy muszę samodzielnie dostarczyć materiały?

W żadnym wypadku, choć oczywiście istnieje taka opcja i możliwość realizacji projektu przy wykorzystaniu materiałów klienta.

Czy muszę dostarczyć własny projekt?

Nie jest to konieczne, choć preferowane. W razie jego braku możemy zaoferować jego stworzenie w naszej pracowni.

Skontaktuj się z nami    Shopping cart